LUDZIE WIELKIEGO SERCA!!!

15 stycznia 2017r. po raz XXV zagrała Wielka Orkiestra Swiatecznej Pomocy. Sztab utworzony przy naszej szkole liczył w tym roku 44 wolontariuszy, którzy w mrożny dzień kwestowali na ulicach miasta i wsi. Było zimno, ale mając tak gorące serca, otwarte na potrzeby innych, nie odczuwali tego. Z naszej szkoły aktywny udział wzięło dwunastu uczniów: Julia Garbalińska, Filip Figura, Martyna Miszkiewicz, Dominika Kozdroń, Oliwka Bucka, Kacper Wisniewski, Amelia Cichoń, Kinga Witkowska, Oliwia Wojtusiak, Emilia Dąbek, Ola Szpilarewicz, Martynka Salawa. Ta sama grupa wystąpiła na scenie wykonując dwa przeboje pt."Sens" i "Dach". Cała gmina Zębice pokazała, że choć jestesmy małą gminą, to potrafimy wiele. Pobilismy rekord 35482,24 zł, to kwota, która zasili konto WOSP. DZIĘKUJEMY!!!!