KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ PALMĘ I OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

Dnia 22 marca w  naszej szkole odbył się konkurs pn. „Ozdoby Wielkanocne”. W konkursie uczestniczyły osoby chętne, które przygotowały  materiały, aby wykonać swoje dzieło. Podczas wykonywania prac, uczniów obserwowało jury w składzie: pani Alicja Worobiec i pani Kamila Kościarz.  Komisja konkursowa była pod wielkim wrażeniem zaangażowania uczniów w prace. Uczestnicy konkursu mieli dwie godziny na to, aby wykonać ozdobę, najczęściej były to pisanki i palmy.

Po zakończeniu prac jury wybrało najładniejsze ozdoby  w dwóch kategoriach: młodsi i starsi.

W kategorii młodsi wygrali:

I miejsce – Martyna Salawa

II miejsce – Oliwier Misiak

III miejsce – Bartłomiej  Piekarski

Wyróżnienie: Bartłomiej  Szyfer i Lena Stefanów

W kategorii starsi wygrali:

I miejsce – Kaja Brzęczek

II miejsce – Michalina Zając

III miejsce – Oliwia Bucka

Wyróżnienie: Dominika Kozdroń, Martyna Miszkiewicz

Zwycięzcom  gratulujemy!!! Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy za rok. Każdy uczestnik otrzymał słodki upominek, a zwycięzcy  otrzymali nagrody rzeczowe, które wręczyła pani dyrektor Lucyna Piekarska wraz z panią Kamilą Kościarz.