,,MAMO KOCHAM CIĘ, TATO KOCHAM CIĘ"

25 maja 2018r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Lubnowie odbył się Dzień Rodziny, który zgromadził na boisku szkolnym  rodziców wraz z dziećmi.

Wspólne świętowanie rozpoczęło się od części artystycznej, która w tym roku miała formę koncertu pt.,,Kocham Cię Mamo. Kocham Cię Tato”. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Chłopcy zatańczyli dla swoich mam, dając im do zrozumienia, że są wymarzonymi mamami. Dziewczyny natomiast zaprezentowały taniec w rytmie hiszpańskim. Najmłodsi wyrecytowali wiersze pełne miłości, starsi zaśpiewali utwory, które podkreśliły niesamowitą więż między dziećmi a rodzicami. Po swoim występie każda pociecha wręczyła rodzicom upominek.

Po popisach artystów pani dyrektor Lucyna Piekarska powitała wszystkich rodziców i dzieci, szczególnie ciepło przywitała Zuzię i jej rodziców, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Po części artystycznej rodzice i dzieci mogli spróbować swoich sił w konkurencjach sportowych. Na boisku rozegrał się mecz dzieci kontra rodzice, no niestety rodzice nie dali dzieciakom  wygrać. Były jeszcze skoki w workach i zabawa w odgadywanie wyrazów.

Można było skosztować wspaniałych wypieków przygotowanych przez Rodziców, tortilli, frytek, swojskiego chleba, pizzerinek. Na  smakoszy pieczonej kiełbaski czekał rozpalony grill.

Dziękujemy rodzicom i wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji rodzinnego pikniku, podczas którego panowała wspaniała atmosfera.